NELER YAPARIZ ?

PERGOLA SİSTEMLERİ

Motorlu Pergola, Tente sistemiyle, tek tuşla dört mevsim aynı konforu yaşayabileceğiniz mekanlar yaratıyoruz. Sayısız kumaş seçeneği ve sınırısız renk alternatifiyle hayal dünyanızı gerçeğe çevirebilirsiniz. Pergola, Tente sistemleri, bir dokunuşla açık alanlarınızı kapalı alanlar haline getirebilmeniz için geliştirilmiş bir tente modelidir.

Daha Fazlası

CAM SİSTEMLERİ

Yaptığı projelerden edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini yeni projelerine aktaran şirketimiz Avrupa, Asya ve Afrika Kıtalarında kendisine yer edinmiş ve büyük projelere imza atmıştır. Kapasitesinin %45 ini Dünya pazarına sunan Patella Grup, her geçen gün dahada büyüyerek Dünya Markası olma yolunda ilerlemektedir.

Daha Fazlası

TENTE SİSTEMLERİ

Kapasitesinin %45 ini Dünya pazarına sunan Patella Grup, her geçen gün dahada büyüyerek Dünya Markası olma yolunda ilerlemektedir.Satış Sonrası Destek konusunda, Teknik Servis ekibi ve satış temsilcileri ile müşterilerine 7/24 hizmet veren firmamızda müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Daha Fazlası

SÜREÇ NASIL İŞLER

1- İlk iletişim

Müşteri tarafından gelen aramalar sekreterya tarafından karşılanır ve müşterimizin talepleri doğrultusunda doğru müşteri temsilcisine yönlendirilir. Müşteri temsilcisi gelen talep ve isteklere göre bilgilendirmesini yapar. Müşteri ile uygun gün ve saatte görüşmek için randevulaşır.

2- Keşif

Müşteri temsilcisi uygulamanın yapılacağı alanda veya proje üzerinden müşteri ile toplantı yapar.Temsilci Gerekli ölçü,işaretleme ve fotoğrafları aldıktan sonra müşteriye projenin süreci ile ilgili bilgi aktardıktan sonra alandan ayrılır.

3- Tasarım ve Projelendirme

Temsilci müşterinin talepleri ve uygulama alanının mevcut durumuna göre proje ile ilgili alternatif çizimler hazırlar. Hazırlanan çizimler Solidworks uzmanı tarafından 3 boyutlu şekilde projelendirilir. Müşteri temsilcisi 3 boyutlu çizim ve fiyat teklifini müşteriye sunmak için müşteri ile irtibat kurar. Müşteri için en uygun iletişim yolu ile teklif ve 3 boyutlu çizim müşteriye iletilir.

4- Sözleşme


Müşterinin onayladığı tasarım ve fiyat üzerinde anlaşma sağlanır. Bu anlaşmaya istinaden düzenlenen sözleşmenin imzalanması için müşteriden randevu alınır ve sözleşme karşılıklı olarak imzalanır.

5- Üretim

Sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte üretilecek ürünün ölçüleri alınır ve bilgisayar destekli program ile çizilir. Montaj için gerekli olan bütün imalat işlemi fabrikada tamamlanır ve uygulama alanında sadece demonte olarak gelen parçaların birleştirilmesi yapılır.

6- Montaj

Müşteri ile görüşülerek uygun bir montaj tarihi belirlenir. Belirlenen tarihte üretimi tamamlanan ürünler uygulama alanına sevk edilir. Demonte olarak gelen parçalar alanda birleştirilerek montaj tamamlanır.

7- Ürün Teslimi

Montajı tamamlanan ürün müşteri temsilcisi tarafından müşteriye teslim edilir. Müşteri ile birlikte ürünün kontrolü yapıldıktan sonra müşteriye garanti belgesi ile birlikte ürün teslim edilir.

8- Keyif Kahvesi

Ürünün teslimatı yapıldıktan sonra keyifli bir projenin tamamlanması nefis bir türk kahvesi ile taçlandırılır.

RAKAMLARLA BİZ

0

Yıllık Tecrübe

0

Tamamlanmış Proje

0

m2 Aylık Üretim Kapasitesi

0

Ülkeye İhracat

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN →

SİZİN FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

BİZ ÜRETİRİZ, DÜNYA KULLANIR


NERELERDEYİZ

 

İNGİLTERE.
ALMANYA.
SIRBİSTAN.
KOSOVA.
MAKEDONYA.
RUSYA.
KAZAKİSTAN.
SUUDİ ARABİSTAN.
KATAR.
DUBAİ.
UMAN.
KUVEYT.
FAS.
TUNUS.
CEZAYİR.
SUDAN.
AZERBAYCAN

PATELLA GRUP Konforlu bir yaşam için.
En kısa zamanda mesajınız ekibimiz tarafından cevaplanacaktır.
Gönder